Vključevanje podjetij v mednarodno poslovanje

Učna podjetja lahko navezujejo poslovne stike z učnimi podjetji iz drugih držav z uporabo registra PEN Worldwide. Poleg 24 evropskih držav so članice PEN Worldwide tudi Kitajska, Kanada, Avstralija, ZDA, Brazilija, Argentina, Malezija, itd. Mednarodno poslovanje lahko poteka tudi z uporabo baze podatkov central UP, ki so članice PEN Worldwide, z neposrednim navezovanjem poslovnih stikov z UP v tujini (npr. obmejno sodelovanje), s poslovnimi stiki s partnerskimi šolami in šolami, ki so vključene v mednarodne projekte (npr. Leonardo da Vinci) in z aktivnim ter pasivnim sodelovanjem na sejmih UP.

Podrobnejše podatke o PEN Worldwide najdete na povezavi.

S pomočjo gesla, ki ste ga prejeli od CUPS-a za sodelovanje s tujimi državami, lahko preko PEN Worldwide  dostopate do baze učnih podjetij v svetu in dodatnih gradiv (dopisi, spletna trgovina, dogodki, filmi ….).

Vzorci dopisov za učno podjetje (pdf)

Obrazci, informacije
(Skupno 4.136 obiskov, današnjih obiskov 7)